Naše Vánoce 2020


Vánoce jsou sice svátky klidu a míru, ovšem to nesmíte mít dvě hyperaktivní děti, tatínka na antibiotikách se "smrtelnou mužskou nemocí" - rýmičkou, psa na antibiotikách a kortikoidech, protože zánět žvýkacího svalu atd. Musím tedy napsat, že Vánoce byly krásné, velmi hektické a těším se, až zase prckové půjdou do školky, protože tatínek je stále nepoužitelný a já mám opět na seznamu zakázku, kterou mám do konce roku odevzdat a zatím jsem na ni ani nesáhla. Resp. mám tak nějak nachystáno, co tam bude, ale potřebuji to hodit do souvislého textu a to s dětmi po boku jaksi nedávám. Doufám tedy, že za chvilku se odeberou do říše snů a doufám, že odpadnou brzy. Včetně tatínka, který by mi tu jinak pouštěl nějaký film a stejně bych nic nenapsala. :D

Ale dost stěžování... Dárků dostaly děti i my přímo nad hlavu. Pokud bych měla jmenovat ty hlavní, pak televize, nový gauč, který tedy zatím nedorazil, ale je objednaný, čtečka elektronických knih, děti dostaly L.O.L karavan, pracovní ponk, mašinky, toaletku a hromadu šminek, auta, helikoptéry, malířské sady a spoustu a spoustu dalších dárků. 
Článek o tom, co nám - nebo alespoň mně nadělil Ježíšek, sepíšu později. Dárky dětí budu asi představovat spíš postupně, protože to bylo spoustu kreativních sad, tak vám je tady rovnou zhodnotím, jak to děti bavilo nebo nebavilo a zda je doporučíme dál. :)
Dostala jsem i řadu skvělých knih, o kterých už jsem dnes článek napsala. Najdete ho ZDE. :)

A teď už fotky, kterých je opravdu spoustu a to jsem je hoooodně protřídila.

Náš Štědrý den začal návštěvou u babičky v Kaplici, kde si děti rozbalily první dárky.
Miláčkovi se po lécích trochu ulevilo, ale na Štědrý den to ještě pořád nebyla žádná hitparáda. Ostatně, ale dnes ještě nemá vyhráno. Bude to běh na dlouhou trať.

Dopoledne Jiříka tak unavilo, že to v půl čtvrté zalomil a málem zaspal večeři i Ježíška :D
1. Svátek vánoční jsme vyrazili do Nýřan - jen já a děti. Tatínek zůstal doma s pejskama, aby se staral o sebe a hlavně o Baronka. 
Po příjezdu jsme zamířili rovnou k (pra)babičce Květě...
A u stromečku u babi Radky...
Můj dárek od mamky (babi Radka), tím se musím pochlubit hned...A taky se pochlubím overálkem, který jsem dostala od muže... :)

Na obědě u babi Květy

A konečně také na návštěvě u babi Jiři a dědy Járy :)
A ještě ukázka, jak krásně zabalila dárečky naše Lucka. :)


 A to je prozatím vše. Příště se pochlubím s dárky, nejprve nejspíš svými a pak postupně i s těmi, co dostaly děti. :)

Vaše Sabi

Komentáře

 1. Sabi, hezké Vánoce v rodinném kruhu jste měli. Určitě jste si je užili vy i děti. A jsem zvědatá na tvé dárky ;-)

  OdpovědětVymazat
 2. Sabi, krásné fotky z krásných svátků. A ať je nemocným líp.

  OdpovědětVymazat
 3. Sabi,
  krásne Vianoce a super darčeky ste dostali. Teším sa aj na tie Tvoje. A veľmi sa mi páči ten tyrkysový nábytok :-)
  Držím palce, aby bol manžel i Baronek čoskoro fit.
  Pekný deň,
  A.

  OdpovědětVymazat
 4. Ahojky všem! Moc děkuji za mile komentáře! 😘
  Přeji vše nej do roku 2021! :)

  OdpovědětVymazat
 5. Fotky plné lásky. Takový tyrkysový nábytek mám ve tmavě zelené barvě. Do nového roku 2021 přeji hodně zdraví pro vás, pro všechny. Zdraví Iwka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za upřímný komentář. Ten babiččin nábytek byl původně hnědý, ale babi pak někde viděla modrobílou kombinaci, tak děda natíral. :) Také přeji mnoho a mnoho zdraví v roce 2021.

   Vymazat
 6. Sabi, děti měly tolik Ježíšků, to je super. Naše dospělé děti, když byly malé, to měly stejně. Také jsme hodně jezdili za babičkami a tetami a ...
  Jednou budou mít prckové na co vzpomínat.
  Přeji Ti do nového roku hodně pohody, radosti, lásky a hlavně zdraví. D.

  OdpovědětVymazat
 7. Sabi!!! Krásný článek, ze kterého úplně dýchá sváteční atmosféra - díky za to. :-) Jsem moc ráda, že jste si Vánoce užili. Stromeček jako každý rok parádní, ty háčkované ozdoby jsem obdivovala už předešlé Vánoce. :-)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Líbil se vám můj článek, nebo vám v něm naopak něco chybělo? Napište mi komentář. Budu moc ráda a předem děkuji. :)