V minulém článku jsem vás pozvala do Skočic na místní hřbitov a kostelík Navštívení Panny Marie. Dnes si sem ještě odložím fotky, které jsem pořídila svou zrcadlovkou na strakonickém hradě a v místním muzeu Středního Pootaví.
Není jich mnoho, ale je škoda nechat je zapomenuté jen ve složce. Navíc kvůli dovolené na Slovensku nebudu mít čas přidávat aktuální články. Proto si tyto připravují trochu dopředu. Snad se vám budou líbit. A v červnu se pak můžete těšit na články od našich slovenských bratrů. :)
Strakonický hrad je krásná stavba. Já ho viděla vlastně poprvé takto prázdný a bez stánků a lidí. Jinak jsem tu byla vždy jen o dudáckých slavnostech, kdy je na nádvoří hlava na hlavě.
Na tomto hrade jsem jeste nebyla :)
OdpovědětVymazatStojí za prohlídku ;)
VymazatSabi, přeji krásnou neděli i celou dovolenou! Helena
OdpovědětVymazatDěkuji moc, Helenko
VymazatVe Strakonicích jsem ještě nebyla, takže díky za nahlédnutí.
OdpovědětVymazatRado se stalo. :)
Vymazat