Kamarádce před dvěma týdny umřel pejsek. Bylo mu patnáct a byl už slepý a nemocný. Stejně to bolí. Tesinku jsme měli všichni rádi. A tak jsem si sem poskládala Miušky fotky. Moc jí teď nefotím a měla bych to napravit. Tesinky odchod mi připomněl, jak je psí život krátký. Proto bychom si měli vážit každého okamžiku, kdy naše psí lásky můžou být s námi. ♥️
Některé polohy jsou k sežrání...











Sabi, to je krásný a roztomilý mazlíček, hned bych se zamilovala. Měj pěkné dny.
OdpovědětVymazatNa té poslední jak sedí - madam :-)
OdpovědětVymazatMěj se krásně.