Miuška - láska s netopýříma ušima


Kamarádce před dvěma týdny umřel pejsek. Bylo mu patnáct a byl už slepý a nemocný. Stejně to bolí. Tesinku jsme měli všichni rádi. A tak jsem si sem poskládala Miušky fotky. Moc jí teď nefotím a měla bych to napravit. Tesinky odchod mi připomněl, jak je psí život krátký. Proto bychom si měli vážit každého okamžiku, kdy naše psí lásky můžou být s námi. ♥️

Některé polohy jsou k sežrání...











 

Komentáře

  1. Sabi, to je krásný a roztomilý mazlíček, hned bych se zamilovala. Měj pěkné dny.

    OdpovědětVymazat
  2. Na té poslední jak sedí - madam :-)
    Měj se krásně.

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Líbil se vám můj článek, nebo vám v něm naopak něco chybělo? Napište mi komentář. Budu moc ráda a předem děkuji. :)