Co se u nás dělo v únoru

 

Únorové povídání o tom, co všechno jsem dělala, ať už sama nebo s dětmi, vezmu zase pěkně od konce. Co naplat, s technikou se nekamarádím a nahrávat fotky jednu po druhé vážně nechci. Ale vy už to znáte, tak mi to snad zase odpustíte. :)

Zajíček na úvodní fotce je můj nový záchvat tvoření. Už dlouho mě lákalo dělat něco z FIMA. A jelikož jdu na velikonoční trhy, je třeba udělat něco nového. Původní plán zněl boxeři, tedy přívěsky na klíče a různé blbůstky, jako doplněk k prodeji mé knížky Příhody placatého čumáčku. Nakonec mám nápadů spoustu, ale přiznávám, že FIMO se chová úplně jinak, než všechno, co jsem až dosud dělala, takže se s ním musím hlavně nejdřív naučit a pořídit si správné náčiní. 
Knížky, které mně i dětem dělaly společnost v únoru a patří mezi to nejlepší, co jsem přečetla. Kulíšek a Bobísek ještě dočtený není, tam nám chybí poslední dvě kapitoly. Zase jsme s dětmi vyráběli nějaké jarní dekorace. Tyto papírové květiny vypadají krásně a přitom jsou úplně jednoduché. A tady už jsou boxíci alias placatí čumáčci z FIMA. I když tyto jsou z polymerové hmoty samotvrdnoucí. Ti z FIMA nakonec vypadají ještě lépe. :)


Další přečtená knížka za únor, se kterou jsem se trochu trápila. Na mě příliš mnoho jmen na úkor příběhu. 


Jelikož byly maškarní plesy a zábavy ve škole i ve školce, bylo potřeba Jiříkovi pořídit nový kostým. Byl bez štítu a to prý by nebyl Jiřík opravdový kapitán Amerika, tak jsem štít narychlo dodělala z kartonu. Spokojenost byla nad očekávání velká. 


Nelča si jeden den na hřišti zkoušela pravou krampusáckou masku. Byla pořádně těžká, ale děti byly nadšené. 


Další jednoduché tvoření s dětma...


Dva dny jsem hlídala kamarádce fenku Tessinku. Zase jsem si po delší době vyzkoušela, jaké to je chodit po bytě a mít neustále někoho za patama. :DA nesmím zapomenout na naše dvě krasavice. :)


Nelče jsem do školy na karneval pekla muffiny. 
A pár fotek z jedné procházky po Kaplici. Ke knížce Příhody placatého čumáčku jsem vytvořila i nové hrnečky, které budou ke koupi spolu s knížkou na mém e-shopu. 


Nelča s babi pózovaly na fotky pro kamarádku, která potřebovala propagaci pro svou krásnou knížku. 
Hodně jsem jezdila na besedy po školách a v březnu a dubnu budu ještě pokračovat. Chtělo to nějakého parťáka s sebou. Tak jsem pořídila plyšového Baronka v životní velikosti. 
Když jsme ho vzali k babičce do Nýřan, pěkně jsme se pobavili. Než babičky kočkám došlo, že je to plyšák, chodily kolem něj obloukem. :D


Další knížka přečtená v únoru a jedna z těch, z nichž jsem byla opravdu nadšená. Pár selfíček se Šmudlinkou. Takhle mi sedí na rameni, když píšu. :)Děti už neví, co by si na mě vymyslely. Chtěly barevné palačinky? Tak je dostaly. :DPár fotek s vybarvenými obrázky. V poslední době vybarvuji fixama. Žádné umění, za to skvělá relaxace. 


Další kniha přečtená v únoru a dole pak jeden večer, kdy jsem chystala objednané knížky pro dětičky ze školy. 


Níže ještě pár snímků se Šmudlinkou...A moje lednové miminko - druhá audiokniha, kterou můžete ode mě zakoupit třeba na Audiolibrix. Tou první je Prokletí Schwartzovy vily, jež vyšlo už v prosinci. 


A to by bylo za únor vše. Koukám, že na to, jak krátký měsíc to byl, je článek celkem dlouhý. A to jsme byli skoro pořád doma. Únor jsme s nemocí začínali a nemocí také skončili. 

Mějte krásný březen! 

Vaše Sabča :)

Komentáře

 1. To je tedy pořádně dlouhý článek na tak krátký měsíc :-) Pořád se něco děje a tak to má být. Měj se moc krásně, Sabi.

  OdpovědětVymazat
 2. Prima shrnutí. Líbí se mi hrnečky a plyšový Baronek je jako živý. A gratuluju ke druhé audioknize.

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj Sabi, přeji brzké uzdravení :-) z koloběhu marodění

  OdpovědětVymazat
 4. Sabi, pěkně nabitý únor plný zážitků. Měj pohodový víkend.

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Líbil se vám můj článek, nebo vám v něm naopak něco chybělo? Napište mi komentář. Budu moc ráda a předem děkuji. :)