Mega balík z Prescogroup - Nelčina aktovka pro prvňáčky a dvě krásné knížky

 

S Prescogroup a jejich nakladatelstvím Ella&Max jsem spolupracovala řadu let. Za tu dobu jsem u nich objevila spoustu nádherných knížek i her. Nyní jsme spolupráci obnovili a hned ve velkém stylu. Nela potřebuje aktovku do první třídy. Prošla jsem celou řadu tašek pro prvňáčky, ale ty nej byly v Baagl.cz. A protože je tato značka náhodou také pod Prescogroup, nebylo už proč váhat. V mega balíku přišlo vše, co jsem si přála a ještě krásné překvapení navíc. 


Aktovka pro prvnáčky

Aktovku jsem vybírala tak, aby byla pokud možno lehká, pevná a měla ergonomicky řešená záda, která se dají nastavit podle postavy dítěte. Nela sice není vyloženě drobeček a do školy to bude mít kousek, ale když si představím, co všechno musí děti v aktovce nosit, tak je lepší volit opravdu lehkou tašku. 
Nejlepší aktovky pro prvňáčky mají podle mě jednoznačně u značky Baagl. Prošla jsem jich celou řadu, ale tady bych si vybrala hned z několika modelů. Nakonec jsem zvolila takový, aby měl chytře řešenou hlavní komoru, dalo se v ní dobře uspořádat učení a k tomu aby měl další kapsy na svačinu, na pití atd. 
Design jsem vybírala tak, aby byl dokoupitelný ve stejném motivu i penál. Ten jsem chtěla hlavně přehledný, s dostatkem prostoru na psací pomůcky. Na druhou stranu jsem nechtěla žádný třípatrák, aby Nela penál otevřela a hned viděla, co kde má. I to se mi splnilo. 

Z Prescogroup mi nakonec dorazilo překvapení - poslali mi rovnou celou sadu, kde je aktovka pro prvňáčky, penál vhodný do první třídy a ve stejném designu i velký pytel na přezůvky, nebo na tělocvik. Prostě nádherná sada, která je v e-shopu navíc za výhodnou cenu. 

Aktovku pro prvňáčky Forest Friends můžete koupit ZDE


Na aktovku i penál budu dělat ještě samostatné podrobné recenze, které zveřejním na svém webu eMateřství. Sem pak přidám odkaz, abyste to nemuseli v případě potřeby dohledávat. :)


Dvě knižní novinky z nakladatelství Ella a MaxDále mi přišly dvě krásné knížky pro děti, které jistě ocení jak Nela, tak Jiřík. Pro Nelu bude vhodnější ta první, ale věřím, že tím, jak zajímavě je řešená, zaujme i Jiříka.
Knížka Zase budeme spolu ukrývá dva příběhy, které jsou sice samostatné, ale ve finále se propojí. Knížka je rozdělena svisle na dvě poloviny a každá nám představuje jeden příběh. Jeden o holčičce, druhý o dědečkovi. A dohromady je o dvou dobrých duších, které se musí rozdělit, ale spojuje je naděje, že zase budou spolu. 
I na knížku Zase budeme spolu brzy zveřejním recenzi - opět na webu eMateřství, sem ale dám zase odkaz. :)

Knížku můžete koupit ZDEVelký obrazový průvodce dinosaurů je jednoznačně knížka pro Jiříka. Miluje tyto prehistorické tvory a máme je samozřejmě všude. O dinosaurech máme knížky a také omalovánky. Potkávám jejich postavičky v různých velikostech po celém bytě, takže věřím, že i tuto knihu ocení. Ze začátku mu budu číst já, on bude hlavně prohlížet a možná si podle knihy nějaké dinosaury namaluje. Už teď se na ty obrázky těším, protože žasnu, jak dokáže podle knih věrně kreslit. 
Až bude větší a bude číst sám, věřím, že v ní bude ležet každý den. 
Je nádherně ilustrovaná, texty o dinosaurech - jednotlivých tvorech - nejsou dlouhé, ale přesto mi přijdou dostatečně obsáhlé. 
Také na knihu Velký obrazový průvodce světem dinosaurů budu dělat recenzi - a to opět na eMateřství. Také mě napadá, že bych mohla udělat přehled knížek, které o dinosaurech máme, pokud tu mám nějaké další milovníky dinosaurů, abyste měli z čeho vybírat případné dárečky. :)

Knihu můžete koupit ZDETak co říkáte na tuto zásilku? :) Já myslím, že byla více než velkorysá. Moc děkuji Prescogroup, Baagl.cz a Ella a Max za všechny nádherné kousky. Tohle bude opravdu radost číst, testovat a recenzovat. 

A pokud hledáte knížky pro děti nebo aktovku pro prvňáčka, věřím, že vám článek dal opravdu kvalitní tipy. :)

Mějte krásné dny a prázdniny!

Sabča 

Komentáře

Okomentovat

Líbil se vám můj článek, nebo vám v něm naopak něco chybělo? Napište mi komentář. Budu moc ráda a předem děkuji. :)