Pojďte ke mně na návštěvu I. - spolupráce s Poster Store


Bydlím, stěhuji, upravuji, čančám... tak by se dal shrnout můj dosavadní život. Občas se objeví někdo, kdo mi ten život a budování nového bydlení zpříjemní. Jako třeba nabídka z e-shopu švédské firmy Poster Store, která se inspiruje skandinávským stylem a vyrábí překrásné moderní a stylové plakáty. Mohla jsem si u nich vybrat z jejich bohaté nabídky více než 1300 motivů. Nechat je "jen tak, nebo si zvolit rovnou i rámečky a pasparty. Já využila všechno. Ještě než se ale dostanu k mé objednávce a spolupráci s Poster Store, ze které něco získáte i vy, moji čtenáři, mám pro vás pár slov o tom, jak se zabydluji. :)

Nedávno jsem prozradila, že jsem se přestěhovala. Mám to teď sice o dost náročnější - děti vozím denně do školky do Velešína a pak se pro ně vracím, doma je to s nimi také náročné, protože dřív jsem je vypustila na zahradu, teď je musím mít pod neustálým dohledem, protože terasa není zahrada... Přesto jsem naprosto spokojená. Mám nádherný byt s terasou, zahrádku si teď postupně zprovozníme a děti si také zvykají velmi dobře. 

O tom ale psát nechci. Ráda bych vás dnes pozvala na první malou prohlídku. Píšu malou, protože stále ještě nemám vše hotovo. Chybí mi hlavně úložné prostory - skřínky mi nějaké vyrobí moje mamka z lamelek a nějaké koupím, a tak mám kolem sebe stále ještě nějaké krabice, které přesouvám ze strany na stranu. Všechno jsem tedy nefotila. 
Jedna speciální dekorace :)

Co bych vám ale ukázala opravdu ráda, to jsou již zmíněné nové plakáty v rámech, které jsem si vybrala v rámci spolupráce s e-shopem Poster Store. Jejich nabídka byla opravdu velkorysá a je pravda, že ač nesjem plakátový typ a raději mám na stěně obrazy či fotografie, jejich plakátům jsem neodolala. Hlavně proto, že řada z těch, které mají v nabídce, jsou vlastně fotografie vytištěné na velmi kvalitním tvrdém papíře. To je fakt, který mě hodně překvapil. Očekávala jsem skutečně "plakát" a ne tvrdý papír. Jak tedy celá spolupráce probíhala a jak jsem s e-shopem a výrobky spokojená? 

Spolupráce s Poster Store

Na e-shopu Poster Store mě okamžitě zaujaly "zdi inspirace", kde je nádherná ukázka, jak je možné jednotlivé plakáty kombinovat a vyladit si tak interiér do dokonalosti. Tak jsem se hodně kochala a popravdě - dlouho nevěděla, co vybrat. Uvažovala jsem nad plakáty nad gauč, potažmo postel, protože jako gauč ho teď skoro nevyužívám - mám ho roztažený, protože na něm spím a snáze se na něj s dětma vejmeme, i když koukáme na pohádky. Jenže tam měl přijít veliký obraz skotského hradu, který už mám z dřívějška. Takže, kam plakáty umístit? 

Jednoznačně se nabízelo schodiště, které je prostě moc prázdné. Působí příliš chladně a sterilně. Začala jsem tedy vybírat, jaké plakáty tam pořídím. Věděla jsem, že nějaké chci do pasparty a nějaké by mohly stačit "jen" v rámu. Řešila jsem však, zda zvolit barvičky, nebo černobílé fotografie. 

Kdo mě zná, ví, že pro černobílé obrázky mám velkou slabost. A plakáty měst a architektury, které Poster Store nabízí, jsou skutečně úžasné. Nevěděla jsem, které vybrat a popravdě, klidně bych jich byla schopna vybrat i víc. Na to schodiště by se vešly. Takže časem možná ještě nějaké přikoupím. Důležité však je, že čtyři kousky jsem vybrala a k nim zvolila dřevěné přírodní rámečky. Jak to celé vypadá a jak jsem spokojená se zbožím? 

Jak už jsem napsala, překvapilo mě, že jsou plakáty vytištěné na kvalitním tvrdém papíře. Potěšilo mě ale i to, že rámečky jsou lehoučké - tvoří je jen dřevěný rámeček, zezadu tvrdší deska a místo klasického skla mají plastovou desku, která přijde z obou stran chráněná folií, již před zarámováním plakátů stáhnete. Všechno jsem měla hotové během asi 15 minut. Zarámované plakáty vypadaly krásně i jen opřené o komodu na zemi, ale mým cílem byla výzdoba schodiště. A to už nelze představit jinak, než na fotografiích...

Poster Store musím pochválit také za kvalitně zabalené zboží. Všechno měly vyladěné k dokonalosti. Rámečky, plakáty i pasparty byly v krabici pečlivě poskládané, aby se neposouvaly a nezmačkaly. Jen mě v první chvíli vyděsila velikost balení. :)

Pokud i vás zaujaly plakáty z Poster Store a chtěli byste si nějaké pořídit, mám pro vás výbornou zprávu. E-shop mi ve spolupráci nabídl slevu pro vás - mé čtenáře a to ve výši 35 %. Stačí, když při nákupu zadáte kód: BMAMA35. Jedná se o slevu 35 % na všechny plakáty. (Kromě Kolekce umělců a kromě rámečků). :) - sleva bude platná do 29.7.2021. 

Vaše Sabi :)

Komentáře

 1. Sabi,
  máš to v novom domove krásne a útulne! Máš môj obdiv... A plagáty si vybrala veľmi dobre.
  Tak nech sa darí, prajem pohodové dni a škrabkám maznoša :-)
  A.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Aďko, děkuji moc. :) Rikouše drbu a informuji, že je to podrbání od Tebe. :D

   Vymazat
 2. Sabi, ráda jsem k tobě nakoukla. A obrázky sis vybrala hezké.

  OdpovědětVymazat
 3. Moc pěkné podle popisu, jen se mi nějak nezobrazí fotky :/ Taky si ráda upravují své bydlení podle svého dekorují a a upravují podle sebe. Ale teď se chystáme do nového bydlení a pořád hledáme zatím jsme koukali zde v okolí Hradce ale hledáme dál. Nechceme bydlení úplně v centru ale spíš tak někde na okraji města.

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Líbil se vám můj článek, nebo vám v něm naopak něco chybělo? Napište mi komentář. Budu moc ráda a předem děkuji. :)