Vybrala jsem ty nejlepší boty pro podzim 2018! Máte je?

By Sabina Huřťáková - října 31, 2018

Ano, já vím! Už jsem si jedny nové podzimní boty koupila. Jenže co si budeme povídat, bot není nikdy dost. Alespoň v dámském botníku. :) A jelikož se letos objevily fakt luxusní kousky, chodím kolem obchodů, slintám a kochám se. No a pak se stane, že sednu k počítači, na internetu najedu na https://www.eobuv.cz, a už to jede. Tady je můj wish-list, ze kterého minimálně jedny botky ještě přistanou v mém botníku!


Jelikož jsem si pořídila spíše praktické podzimní boty na procházkování s kočárem, zatoužila jsem také po nějakých luxusnějších kouscích. Souvisí to i s tím, že se mi začíná vážně dobře rozjíždět podnikání a já se čím dál více objevuji ve společnosti. A ne vždycky jsou farmářky vhodné, že? Takže, po čem mé srdéčko touží?

Mušketýrky nad kolínko


Jednoznačně mě dostaly mušketýrky. Nosily se už před léty, a nikdy mě nijak neoslovily. Až letos. Člověk asi ke všemu dospěje časem. (Nebo věkem?)  Zkrátka a dobře podzimní kozačky na podpatku z měkoučkého materiálu, které těsně přilnou z noze a dají se vytáhnout až nad koleno, jsou prostě boží. K legínám, těsným džínům i k šatům. Mimochodem šaty bych si také mohla pořídit. :)

Mám tady na ukázku dvě varianty - jednu s pro mě vražedně úzkým podpatkem.


A druhou variantu s podpatkem silnějším a pro mě o dost přijatelnějším. V těch mám i reálnou šanci, že si nezlomím nohu. :D


Nízké kozačky na podpatku

A protože nosím občas i společenské kalhoty, které dole nepřiléhají těsně k lýtku, potrebuji nízké kozačky. Ideálně také na podpatku.Opět jsem vybrala dvě varianty. Ta první mi přijde elegantnější a ke kostýmku vhodnější, ale ta druhá je více rebelská, tedy více sedne k mé osobnosti. Ani nezastírám, že ty druhé už mám v košíku. :)


A další dámské podzimní boty, které asi nakonec vyhrají, protože potřebuji také řídit, jsou tyto nízké kozačky na subtilním podpatku. Přece se nebudu do auta přezouvat! Já vím, někdo řídí i ve vysokých podpatcích, ale já to prostě neumím.
A na závěr to nejlepší... 

Vysoké kozačky na podpatku


Nejde říct, že klasické vysoké kozačky jsou nejlepší. Všechny jsou krásné. Ale já je mám prostě nejraději. Dobře se mi nosí, i když často bojuji se zapínáním přes lýtka. Málokteré kozačky jsou mi přes lýtko dobře. Z dámských podzimních bot na podpatku jsem vybrala tyto:

Abych neměla všechny boty jen černé, vybrala jsem trochu barevnější varianty. První kozačky jsou mé favoritky, jsou prostě úžasné. Vypadají velice luxusně - tedy, oni tak nevypadají, oni jsou, luxusní! A takovou barvu jsem ještě nikdy neměla!


A druhá varianta, to už je taková moje klasika. Barva bordó! Takovéhle krásky už jsem jednou měla. Tehdy jsem ale neměla moc k čemu je nosit a tak jsem je nakonec poslala dál. Tentokrát by byly skvělé k mému žlutému kabátu, který jste mohli vidět v nedávném článku. Jenže, zase k němu mám zelenou kabelku... Což je důvod, pořídit si i novou - bodró - kabelku. A hned mám tip pro Ježíška. :)


Tak co říkáte na můj výběr? Krásné kousky, že? Bude těžké zvolit jen jedny, nebo dvoje, které opravdu koupím. Prostě já a boty... A to jsem si myslela, že když jsem opustila Spořitelnu a odešla na mateřskou, nebudu už je nakupovat v takovém množství. Omyl! Nakupuji pořád. A nejen pro sebe, ale i pro děti. :)

Pokud vás tato dámská podzimní obuv inspirovala stejně jako mě, nebo byste rádi koukli ještě na jiné modely, doporučuji obchod Eobuv.cz, kde vybírám botky já.

Vaše Sabi :)


  • Sdílej:

Mohlo by se Vám také líbit

0 komentářů

Líbil se vám můj článek, nebo vám v něm naopak něco chybělo? Napište mi komentář. Budu moc ráda a předem děkuji. :)