Třetí adventní neděle je tady!

Krásnou adventní neděli, už třetí v pořadí!


Mám pocit, že jak se to jindy táhne, letos se Vánoce blíží opravdu mílovými kroky. Nemám ještě všechny dárky, tedy mám, ale chci ještě něco navíc pár lidičkům dokoupit a není kdy. Ta pitomá nemoc mě tento týden opravdu hodně zpomalila a já mám pocit, že nic nestíhám. Ale od jisté doby se tím moc nestresuju. No tak prostě nebudeme mít nazdobené cukroví. Podstatné je, abych stihla zakázky a to ostatní se vyřeší samo. Nebo téměř samo... :)

Dnes mám pro vás pár fotek vánočních skřítků, které jsem koupila Nelče v Kiku, aby také měla vyzdobený pokojíček. Jelikož jsem se stále nedostala k tomu, co mám na půdě, tak je to zatím stále nejvíce nazdobená místnost v domě. :) Dva stromečky, které jsem totiž letos pořídila, mám zatím v ateliéru připravené na focení. :DKrásný předvánoční čas vám všem!

Vaše Sabi :)

Komentáře

 1. Ti jsou krásní :-) já dělala výzrobu včera a mám trochu krizi :-D Povedla se mi dekorace na jedné komodě a dál nemám nějak inspiraci nebo se mi nehodí dekorace, které mám doma. Budu muset nějaké nakoupit :-) :-D
  www.yesterdaysmoments.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já mám letos také pocit, že ať zdobím jak chci, pořád to nějak vánočně nevypadá... Ale možná jsem jen rok od roku zmlsanější :)

   Vymazat

Okomentovat

Líbil se vám můj článek, nebo vám v něm naopak něco chybělo? Napište mi komentář. Budu moc ráda a předem děkuji. :)