Nová vůně v mé "sbírce"


Ahoj, přeji vám krásný den!

Nedávno jsem vám slíbila, že bude zase trochu více kosmetických článků. Kosmetika, kterou jsem ukazovala posledně, totiž není jediná, která mi rozšířila "sbírky", dá-li se u mě vůbec mluvit o sbírkách v kosmetice. Jsem celkem náruživý spotřebitel a co si koupím se snažím hned spotřebovat, protože nesnáším, když mi to tu leží moc dlouho a je toho moc a já pak nevím, čím se patlat dřív. :)
Navíc parfémy se po delší době zkazí, zkysnou, či co se to s nimi stane, takže je lepší je hned vypotřebovat a užít si je, dokud jsou nové. :)


A jelikož vždycky v létě zkouším nějakou novou, svěží, letní vůni, i letos jsem zamířila do neznámých vod a sáhla po C-THRU Lime Magic. I když je na víčku nálepka NEW, není to úplná novinka. 
Tato vůně byla na trh uvedena v roce 2015 a je označována jako jiskřivá, svěží vůně, která v sobě odráží jemnost a transparentnost. Určená je pro moderní, temperamentní a energické dívky a ženy, které žijí život naplno. (Takže celá já. :D)I kdybych nečetla výše uvedená slova, vůně mě oslovila na první pohled - nádech. :) Opravdu je to šťavnatá letní vůně plná citrusů, lehoučká, která se neočichá a dlouho vydrží, přestože jsem místo parfémové lahvičky zvolila pouze deodorant. Ostatně u parfémů C-THRU mám dobrou zkušenost, že i obyčejné deodoranty vždy vydrží neobyčejně dlouho, takže si je kupuji celkem pravidelně.

Vůně Lime Magic se určitě stane mou oblíbenou a jistě to není poprvé, kdy ji kupuji. Je to po dlouhé době opravdu svěží letní vůně, která mi sedí.A co jste si na léto pořídili vy? Máte nějakou osvědčenou letní vůni, kterou používáte pravidelně, nebo experimentujete a zkoušíte novinky?
Napište mi do komentářů, těším se na vaše slova. :)

Vaše Sabina. :)

Komentáře

 1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 2. Ahojik, mám radost ze skvělého tipu, jenž jsi mi právě poskytla. I já mám tuto skvělou značku ráda. Měla jsem nějakou perličkovou a byla úžasná, mohu vřele doporučit.

  OdpovědětVymazat
 3. Ahojik, mám radost ze skvělého tipu, jenž jsi mi právě poskytla. I já mám tuto skvělou značku ráda. Měla jsem nějakou perličkovou a byla úžasná, mohu vřele doporučit.

  OdpovědětVymazat
 4. Ahojik, mám radost ze skvělého tip, jenž jsi mi právě poskytla. I já mám tuto skvělou značku ráda. Měla jsem nějakou perličkovou a byla úžasná, mohu vřele doporučit

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Líbil se vám můj článek, nebo vám v něm naopak něco chybělo? Napište mi komentář. Budu moc ráda a předem děkuji. :)