Další výlet za kulturou jsem si užila v sobotu, 20. června. Bylo sice šílené vedro a u vody by bylo lépe, než v rozpálené Praze, ale co už. Zájezd byl koupený. Jela jsem s kamarádkou Jaruškou, tentokrát autobusem, od KIC Kaplice. V Praze jsme měly cca dvě a půl hodiny do začátku představení, takže jsme se v klidu prošly a tašky na výborný oběd.
Na oběd jsme šly opět do Paladia, kde jsem vybrala svou oblíbenou Salaterii. Vybrala jsem Summer Bowle s kuřecím masem, rýží a mangem. Bylo to naprosto skvostné! Škoda, že tohle nemáme v Budějovicích. Chodila bych tam na oběd pořád. Kromě jídla jsem si koupila i výborný ledový čaj Ugo, nejspíš s ibiškem.
Po obědě jsme se prošly kousek blíž k divadlu Broadway a zapluly do chladu Grand Café Orient. Tam jsme si vychutnaly osvěžující limonádu. Tato restaurace je tak zajímavá, že mám pro vás samostatný článek.
A teď už ke Třem mušketýrům...
Představení bylo pěkné a musím napsat, že jsem si ho užila. Že bych z něj ale byla odvařená, to bohužel ne. Muzikál má spíše rockové melodie, ovšem na můj vkus je vše až příliš hlasité. Hudba řvala až moc a mně přišlo, že někteří interpreti nebyli skoro slyšet, nebo jim nebylo rozumět. Jiní se naopak snažili hudbu překřičet. No, přinejmenším zvláštní...
Skvělý byl výkon pana Drahokoupila, Bohouše Josefa a Markéty Schimmerové. Její Constance byla skvělá. A Richelieu? Boží. :)
Poslední představení v roli Mylady odehrála Radka Fišarová. Mám tuto zpěvačku moc ráda. Její Evita a především Edith Piaf jsou famózní. Jako Mylady mi ale moc neseděla.
Tři mušketýři jsou pěkné představení, pokud nemáte velké nároky. Já jsem ráda, že jsem ho viděla, ale na druhou stranu, jednou mi to stačilo.








Komentáře
Okomentovat
Líbil se vám můj článek, nebo vám v něm naopak něco chybělo? Napište mi komentář. Budu moc ráda a předem děkuji. :)