Jaký byl náš květen


Květen je u konce a já opět píšu článek, v němž se ohlížím za tím, co se všechno stalo a co jsme prožili. Byl to pro mě měsíc plný změn, ale díky tomu, že už nedělám v Rakousku, byl o dost klidnější. Dodělala jsem nějaké resty, co jsem si táhla za sebou už měsíce. Dva resty ještě sice zbývají - a to ilustrace ke dvěma knížkám, ale věřím, že v červnu bych mohla alespoň jednu dotáhnout. Resp. že s ní začnu a dodělám ji. :)

Pracuji tedy nově sama na sebe. Stále píšu pro weby, ale kvůli změnám na Google mám teď psaní o dost méně. Díky tomu se mohu věnovat dalším aktivitám, jako jsou náramky, mýdla, svíčky a psaní svých knih. V červnu chci začít psát třetí díl své detektivní série, protože v květnu jsem odevzdala díl druhý. Už mám vymyšlenou zápletku, tak snad na to bude čas. 

Píšu nově u kamarádky v obchodě v Kaplici, kde jí pomáhám vydávat zásilky. Aby toho při své práci neměla tolik. Nedávno jsme se domluvily, že si v jejím obchodě jeden regál nechám pro sebe. Díky tomu budou k dispozici mé knížky i výrobky přímo na tomto místě. 

Ale teď už k fotkám...


Nechala jsem si konečně vyndat problematické znaménko na obočí. Vypadám teď, jako když jsem se poprala. 😁Zase si s dětmi děláme společné kreslící večery. 

Jiříkova další dočtená knížka. 


Byla jsem na Farmářském trhu v Kaplici a v červnu nejspíš půjdu zase. 


Nelinka měla závěrečné vystoupení s gymnastikou. 


Mia a její první hárání. Je to trápení. Všechny kalhotky i plenky jí kloužou dolů. Dvě přečtené knížky...


Párkrát jsme zajeli kouknout na fotbal v Horní Stropnici, kde přítel mával. 


S Miuškou v psacím procesu. :)
Trochu krásy na balkon. 


Miušky oblíbená poloha a dole další přečtené knížky. Takové snídaně si dávám v práci. :)
Vyšlo druhé vydání mé knížky Prokletí Schwartzovy vily a to v nakladatelství Petunky. 


A teď už pár fotek z výletu na parníku na přehradě Hracholusky. S dětmi, Miuškou, ségrou a jejím přítelem. Bylo to boží. 

Byli jsme také u babiček v Nýřanech. Jiřík tam oslavil už sedmé narozeniny. Je šílené, jak to letí. 
Máme novou skvělou hru - dětské tržiště. Je super zábavné a děti nakupování fakt chytlo. 


A v květnu jsme si vyjeli také na výlet do Vyššího Brodu, kde jsme navštívili Poštovní muzeum v areálu kláštera. Bylo to moc krásné a rozhodně doporučujeme. 

A ještě malá ukázka náramků, které vyrábím.......a omalovánek, které chystám. 


Nelinka má za sebou první vystoupení s gymnastikou a první soutěž, kde se umístili jako druzí. Měla ohromnou radost. No a ještě info k první fotce. Tu jsem udělala včera v kapli hudební školy v Kaplici. Nelinka měla závěrečné vystoupení a hrála na housličky. Za ten rok udělala kus práce. Tak snad jí to půjde i dál. 

Přeji všem krásný a snad už i teplý červen

Vaše Sabina:)

Komentáře

  1. Hezký měsíc. U Hracholuské přehrady máme chatu, ale ještě jsme tam letos nebyli. Trochu upravujeme chalupu a tak nebyl ještě čas...
    Hezký červen i tobě

    OdpovědětVymazat
  2. Ahoj Sabčo, velmi pestrý měsíc. Ať se daří i v červnu :)

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Líbil se vám můj článek, nebo vám v něm naopak něco chybělo? Napište mi komentář. Budu moc ráda a předem děkuji. :)