Jaký byl můj duben

 
A máme tady květen a s ním i ohlédnutí za měsícem minulým. Musím přiznat, že to byl pěkný mazec. Na to, že ještě není léto a výlety, byl duben plný zážitků, pro mě i pro děti. Zvládli jsme výlety, kulturní akce, nové hry i nové knížky. Pojďme se tedy na to podívat. 

V dubnu jsem se rozhodla pro dvě zásadní změny. Tou první byla změna barvy vlasů. Červenou už jsem měla rok a cítila jsem, že je potřeba vrátit se k blond. Bylo to trochu krkolomné, červená drží fest, potvora, ale nakonec jsem ji překonala. :)
Druhým rozhodnutím bylo ukončení pracovního poměru v Rakousku. I když jsem dělala jen dva dny v týdnu, bylo to náročné pro babičku a děti mi za ten půl rok doslova zvlčely. Cítila jsem, že je potřeba se jim více věnovat. 
Poměr jsem ukončila k poslednímu dubnu v domnění, že mě copywriting uživí stejně jako v předchozích letech. Bohužel poslední den v měsíci přišel šok - hlavní klient mi musí snížit objem práce i příjmu. Takže mám teď tak trochu hlavu v pejru a řeším, co s tím. 
Pojďme už se ale podívat na fotky - opět pěkně od konce měsíce na začátek a mrknout, co všechno jsme v dubnu s dětma stihli. 

Poslední dubnový den byl ve znamení pálení čarodějnic. U nás v Kaplici byl krásný program se soutěžemi pro děti v parku a pak na kopci Blančáku velká akce - program pro děti, pálení čarodějnice, opékání buřtů a úžasná skupina Deloraine. Moc jsme si to užili, což je asi vidět i z fotek. :)A tady už je má nová barvička a nový sestřih, který byl nutný. Ty tři barvení za sebou daly vlasům pořádně zabrat. 


Nelča se chystá do školy ... 😁Tady jsem si ještě myslela, jaké bude to podnikání sranda...

Selfičko s Miou


Nová dekorace na dveře...


A jedna ze tří přečtených knížek v dubnu. Číst jsem opravdu čas neměla. 


Výlet jen s Miou na kostel v KleníAutogramiáda knih Jaromíra Jindry a Elišky Štefkové, kam se mnou vyrazily i děti.


Babi Jířa slavila osmdesátiny a my s ní ♥️


A víkend v Nýřanech byl samá oslava. Kromě babi Jiři slavila narozky i babi Květa a Jiřík svátek. Zvládla jsem i besedu v knihovně o brzdových kamenech


Koupila si dvoje nové botky, které mi ale nejspíš zabaví Nelča :)


A Nelinka měla své první šití. Zlobilo ji znaménko na noze, takže muselo ven. Mia ji krásně ošetřovala. :)Výletovali jsme za Vyšší Brod na kostelík Maria Rast am Stal 


Mia ochutnala svou první zmrzlinuA hned prvního dubna jsme dali první výlet na Zaječí vrch :)Nu, asi uznáte sami, že na jednu mámu je toho docela dost, i když je bláznivá. :D 
Ale rozhodně nekončíme. 
Květen jsme odstartovali Nelčinou soutěží v gymnastice, kde vybojovali druhé místo a postup do Českých Budějovic. 
A dnes jsem měla "lítací" den a vyřizovala všechno možné. Zítra už se snad dostanu k psaní pracovních textů a konečně dokončím druhý díl mé detektivní série. :)

Mějte nádherný květen!

Vaše Sabina :)

Komentáře

Okomentovat

Líbil se vám můj článek, nebo vám v něm naopak něco chybělo? Napište mi komentář. Budu moc ráda a předem děkuji. :)