Jaký byl můj unor

 


Nedávno jsem teprve zveřejnila článek o tom, jaký byl náš leden a už je tu další, únorový. Únor už byl o dost pozitivnější, alespoň pro mě. Hezčí počasí, větší teplo, hřiště, procházky i první letošní výlet. 

Fotky mám opět pozpátku, ale nevadí. Důležité je, že je v nich vše, co jsme dělali a zažili. :)

Poslední únorový den jsme šli na tvořivé odpoledne do CupCafé v Kaplici. Děti sice jen malovaly a vybarvovaly, ale bavilo je to a hned jsem jim tam domluvila kroužek keramiky. Na ten začnou chodit hned tento týden. Od pěti hodin pak děti z DDM hrály divadýlko a naše Nela se tam hned přifařila jako kulisářka. :)


Tvořili jsme po dlouhé době i doma. Obrázky s jarním stromem. Mám pro vás nachystaný článek. 

V úterý mají děti ve škole karneval. Nelče přišel nový kostým Hermiony. 

Naše houslistka v poslední době pečlivě trénuje a jde jí to čím dál lépe. 


Mia má všechno většinou na háku... Ovšem v únoru jsme byli na veterině. Od maminky si dovezla nějakého parazita, kvůli kterému jí ba boku padají chlupy. Z Grady a Cosmopolis přišla dávka čtení pro mě i pro děti. 


Náš první letošní výlet - hrad Louzek. Dnes jsem to počítala a v loňském roce jsme zvládli třicet výletů. Tak schválně, jestli to letos překonáme. :)Mia mi asistuje při práci i psaní knížek. Občas šlápne na klávesnici a něco sama napíše. Jen ta gramatika ji zatím moc nejde. Další únorová procházka a Mia poprvé bez vodítka.
V únoru jsme také hodně hráli společenské hry. Vytáhla jsem po dlouhé době Théby a naučili jsme Nelču Dostihy a sázky Junior. V únoru jsme vyrazili do Nýřan. U radnice se sešly masopustní masky a pak nás pra-babička pozvala do cukrárny. 
A nálož kvalitního čtení jsem si vyzvedla i u Martina Štefka, majitele skvělého nakladatelství Golden dog. Už mám téměř všechny přečtené. 
A jaký byl váš únor? 

Vaše Sabina:)

Komentáře

  1. Sabi, měla jsi únor plný zážitků. A ten váš mazlíček je moc roztomilý. Měj pohodové dny.

    OdpovědětVymazat
  2. Ahoj Sabčo, to zní jako super měsíc a keramika jako super koníček. Musí být super mít tě za mamku! Teda dneska slovem super vážně nešetřím :D

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Líbil se vám můj článek, nebo vám v něm naopak něco chybělo? Napište mi komentář. Budu moc ráda a předem děkuji. :)