Druhý výlet 2024: Aquapark Frymburk a Svět pod hladinouV neděli jsem v dětmi vyrazila do Frymburku, na náš druhý letošní výlet. Mimochodem, jsem zvědavá, jak dlouho to vydržím počítat, než se začnu ztrácet. :)
Cílem byl Aquapark ve Wellness hotelu Frymburk, kde je to skvělé pro malé i velké. A pak hned vedle, na Svět pod hladinou. I ten je v areálu hotelu a je rozhodně na co koukat. V aquaparku je úžasný tobogán, na kterém jsem dobrovolně jezdila i já a to klouzačky nesnáším. 
Nechybí divoká řeka, perličková lůžka, samostatná vířivka a v patře pak bazén s klouzačkami pro malé děti. 


Svět pod hladinou 

Svět pod hladinou byl úžasný. Byla jsem tam kdysi dávno, když byla Nela malá a Jiřík v nosítku. Tentokrát si to užili opravdu hodně. Neustále volali, ať se jdu na něco podívat, vyzkoušeli starou potápěčskou helmu, některé ryby nás pobavily, přišly se na nás doslova podívat. :)
Kuk a úsměv 😁
A kuk podruhé 😂Byli jste v nějakém podobném muzeu? Dáte nám tip, kam máme ještě vyrazit? 

Vaše Sabina :)

Komentáře

  1. Ty fotky ze Světa pod hladinou jsou super.

    OdpovědětVymazat
  2. Ahoj Sabčo, já jako malá zbožňovala Obří akvárium v Hradci Králové. Teď už by mi to asi přišlo malé, nicméně když jsem byla malá já bylo to pro mě obří. Dole je akvárium kterým procházíš tunelem, nad tím pak ta více informační část a úplně nahoře bývala cukrárna. http://www.obriakvarium.cz/

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Líbil se vám můj článek, nebo vám v něm naopak něco chybělo? Napište mi komentář. Budu moc ráda a předem děkuji. :)