Nálepka PES V AUTĚ a jak Riky stěhoval


Jo! Tak i já už mám konečně označené auto, že ho řídí v něm jezdí pes a boxer ještě ke všemu. :D Nálepka sice představuje tohle plemeno jako děsně drsné, dala bych přednost milejšímu výrazu, ale z nabízených motivů se mi tento líbil nejvíc. A hlavně se mi hrozně líbí to provedení. Ráda bych této talentované slečně udělala reklamu a doporučila ji, jenže jsem kopyto a zapomněla jsem název jejího ateliéru. No a sice mám někde vizitku, jenže jak se stěhuji, tak bůh ví, kde je...

A tím se dostávám k novinkám. Většina těch, kdo mě sleduje na FB už ví, že se chystám na velkou životní změnu. Jen co se zabydlím v novém bytečku i s Rikym a dětmi, napíšu vám článek a ukážu nějaké fotky. A vysvětlím, co a jak. :)
Teď ale pár zábavných fotek, jak mi Riky pomáhal balit. Co jsem nestihla zachytit je, jak mi mezi ručníky donesl svou růžovou kachničku. Co kdybych jí tu zapomněla. :D

No a takhle balil sám...

 

A pořádně ho to zmohlo. :D
A ještě pár momentek od dnešní večeře. Říkám vždy dětem, ať si jdou sednou ke stolu a jí jako lidi. Ony totiž rády pobíhají všude kolem a večeří na pochodu. Jako první sedět na židli Riky a samo že čekal na večeři. :DPokračování zase příště :)

Vaše Sabi

Komentáře

 1. Riki je rozkošný boxerík a nálepka super. Mala by som odfotiť aj ja tú moju...
  Držím palce pri sťahovaní a hlavne pevné nervy :-) Neznášam sťahovanie, nieko%lkokrát som ho už absolvovala...
  Pekný víkend, pá
  A.

  OdpovědětVymazat
 2. Nálepka je pěkná (ani se mi na ní ten boxer nezdá drsný). Jsem zvědavá na článek o změnách.

  OdpovědětVymazat
 3. Sabi, přeji ti dobrý start do nového života. Rikiho si na tvých fotkách užívám a ta kachnička mě rozesmála. Měj klidný víkend.

  OdpovědětVymazat
 4. Pan Úžasňák ♥ Ať se daří, Sabi :)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Líbil se vám můj článek, nebo vám v něm naopak něco chybělo? Napište mi komentář. Budu moc ráda a předem děkuji. :)