neděle 25. dubna 2021

Sobotní výlet na Dívčí kámen

 

V sobotu nám konečně vykouklo sluníčko. I když nebylo ještě tak úplně teplo - na sezení s počítačem na zahradě to rozhodně nebylo, vyrazila jsem s dětma na výlet. Přemýšlela jsem, kam bychom mohli jet, aby se třeba i projely na kole a přitom bylo v cíli něco, na co je nalákám. A opět mě napadl hrad Dívčí kámen. Je nádherný - aby ne, dříve patřil Rožmberkům. A navíc jsem dostala od kamarádky doporučení na cestu, která byla po rovince a ne z kopce do kopce. Takže jsme vzali kola a vyrazili. Počasí nám přálo, i když ve stínu lesa bylo ještě trochu chladno. 

Výlet jsme si každopádně užili a teď tu mám pro vás zase pár fotek z výletu. :)

Mimochodem - mám novou barvičku a nový sestřih. Líbí? :DPiknik pod hradem...Také jste vyrazili někam na výlet - ideálně v jižních Čechách? 

Budu ráda za nějaké nové tipy. :)

Vaše Sabi

11 komentářů:

 1. Veľmi pekné fotky.Tam by som šla. Peknú nedeľu prajem.

  OdpovědětVymazat
 2. Sabi, připomněla si mi náš loňský výlet. Na Dívčí kámen jsme vyrazili, když jsem byli na prodlouženém víkendu v Českém Krumlově (těsně předtím, než začal loňský lockdown). Moc se nám tam líbilo. My o víkendu obhospodařovávali chalupu, takže došlo jen na procházku kousek za plot :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To nevadí, zase máte hotovo. To já ještě letos na zahrádku skoro nesáhla. Navíc mi teď Riky okusuje každou kytku, která vykoukne z hlíny. to to asi dopadne...

   Vymazat
 3. Ahoj Sabi, tak to je parádní. Já o tomhle víkendu též vyvětrala nožky, ale k Lipnici nad Sázavou, jak se natáčela pohádka Princezna zakletá v čase. Zatopené lomy s vytesanými částmi obličeje - pusa, oči, ucho. Mohu doporučit je to pěkná procházka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jééé, tak to musí být krásné. Ale je to pro nás hodně z ruky. :(

   Vymazat
 4. Sabi, krásné fotky ze super výletu. Na Dívčák chodíme hlavně v zimě, opékat buřty. Během roku jsme tam už párkrát také byli a je tam vždy krásně. Procházka kolem vody mne baví.
  Je vidět, že se výlet líbil i dětem. :o)
  Přeji fajn dny. D.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju, Dáši. Líbil se nám všem. :) I když já bych tak klidně vydržela prolézat zdi mnohem déle. :D

   Vymazat
 5. Krásný výlet. Už se také těším až vyrazíme někam jinam, než do okolních lesů :-). V každém koutě naší zemičky je tolik nádherných míst, že?
  Ála

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak. Je tady nádherně. Nedala bych naší republiku ani za nic. :)

   Vymazat

Líbil se vám můj článek, nebo vám v něm naopak něco chybělo? Napište mi komentář. Budu moc ráda a předem děkuji. :)