Sobotní výlet na Dívčí kámen

 

V sobotu nám konečně vykouklo sluníčko. I když nebylo ještě tak úplně teplo - na sezení s počítačem na zahradě to rozhodně nebylo, vyrazila jsem s dětma na výlet. Přemýšlela jsem, kam bychom mohli jet, aby se třeba i projely na kole a přitom bylo v cíli něco, na co je nalákám. A opět mě napadl hrad Dívčí kámen. Je nádherný - aby ne, dříve patřil Rožmberkům. A navíc jsem dostala od kamarádky doporučení na cestu, která byla po rovince a ne z kopce do kopce. Takže jsme vzali kola a vyrazili. Počasí nám přálo, i když ve stínu lesa bylo ještě trochu chladno. 

Výlet jsme si každopádně užili a teď tu mám pro vás zase pár fotek z výletu. :)

Mimochodem - mám novou barvičku a nový sestřih. Líbí? :DPiknik pod hradem...Také jste vyrazili někam na výlet - ideálně v jižních Čechách? 

Budu ráda za nějaké nové tipy. :)

Vaše Sabi

Komentáře

 1. Veľmi pekné fotky.Tam by som šla. Peknú nedeľu prajem.

  OdpovědětVymazat
 2. Sabi, připomněla si mi náš loňský výlet. Na Dívčí kámen jsme vyrazili, když jsem byli na prodlouženém víkendu v Českém Krumlově (těsně předtím, než začal loňský lockdown). Moc se nám tam líbilo. My o víkendu obhospodařovávali chalupu, takže došlo jen na procházku kousek za plot :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To nevadí, zase máte hotovo. To já ještě letos na zahrádku skoro nesáhla. Navíc mi teď Riky okusuje každou kytku, která vykoukne z hlíny. to to asi dopadne...

   Vymazat
 3. Ahoj Sabi, tak to je parádní. Já o tomhle víkendu též vyvětrala nožky, ale k Lipnici nad Sázavou, jak se natáčela pohádka Princezna zakletá v čase. Zatopené lomy s vytesanými částmi obličeje - pusa, oči, ucho. Mohu doporučit je to pěkná procházka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jééé, tak to musí být krásné. Ale je to pro nás hodně z ruky. :(

   Vymazat
 4. Sabi, krásné fotky ze super výletu. Na Dívčák chodíme hlavně v zimě, opékat buřty. Během roku jsme tam už párkrát také byli a je tam vždy krásně. Procházka kolem vody mne baví.
  Je vidět, že se výlet líbil i dětem. :o)
  Přeji fajn dny. D.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju, Dáši. Líbil se nám všem. :) I když já bych tak klidně vydržela prolézat zdi mnohem déle. :D

   Vymazat
 5. Krásný výlet. Už se také těším až vyrazíme někam jinam, než do okolních lesů :-). V každém koutě naší zemičky je tolik nádherných míst, že?
  Ála

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak. Je tady nádherně. Nedala bych naší republiku ani za nic. :)

   Vymazat

Okomentovat

Líbil se vám můj článek, nebo vám v něm naopak něco chybělo? Napište mi komentář. Budu moc ráda a předem děkuji. :)