Křest knížky Příhody placatého čumáčku a autogramiáda29. září 2020 v Českých Budějovicích, v knihkupectví Kosmas Na Sadech, se konal trojkřest a autogramiáda tří autorů z nakladatelství Lirego. Kromě mě a mé knížky Příhody placatého čumáčku tam byl autor krásných histricých románů - Jaromír Jindra a paní Jarmila Manžduková, která píše velice zajímavé knížky o zdraví a stravě. 

Přítomen byl i šéf nového rodinného nakladatelství Lirego - pan Jan Stopka, který pronesl slavnostní přípitek. Mezi diváky jste mohli zahlédnout i dalšího autora - Jana Bauera. Z mé rodiny tam byla kromě Nelinky a manžela i (pra)babička a také dorazila věrná čtenářka - moje i pana Jindry - naše teta Blani, tentokrát i s vnučkou Ellou. :)

I přes složitou covidovou situaci to bylo moc fajn setkání, diváků přišlo sice trochu méně, ale dorazili a to je hlavní. :) Moc se těším na další podobné setkání. :)


Pan Jindra se svou nejnovější knížkou. :) Nevím, zda jsem tak dobrý fotograf, ale myslím, že mu to tady moc sluší. :)
Všechny knížky můžete koupit na stránách nakladatelství Lirego. :)

A pokud byste zatoužili po mé knížce Příhody placatého čumáčka i s omalovánkami nebo stylovým hrnkem s boxerem, mrkněte na můj e-shop. :)

Vaše SabiKomentáře

Okomentovat

Líbil se vám můj článek, nebo vám v něm naopak něco chybělo? Napište mi komentář. Budu moc ráda a předem děkuji. :)