Tvoření: Věnec z plata od vajec


Trochu to vypadalo, že tento věnec a s tím ani článek nikdy nedokončím. Někdy na začátku korona-karantény jsem zahlédla na internetu věnce vyráběné z plata od vajec. Vypadalo to pěkně a jednoduše, navíc recy-věci, že jo... A tak jsem se pustila do tvorby. 
Jenže plat jsem měla málo, tak jsem vždy musela počkat, než jsem zase koupila nová vajíčka, pak se dokopat k tomu stříhání, lepení. pak koupit korpus na věnec a nakonec jsem nemohla najít tavnou pistoli, tak jsem si ji koupila. Samozřejmě k ní byly jen dva malé silikony, takže jsem pak musela zase čekat, až u nás doplní zboží, abych koupila další atd. 
Nakonec jsem ale věnec zdárně dokončila. Tak pojďme na to... :)

Na to, jak složit kvítky a jaké části plata na vejce použít, jsem si musela přijít sama. Návody jsem nikde žádné nenašla. Na Pinterestu sice bylo pár fotek, ale z kartonu toho zase tolik nebylo...Třeba tyto kvítky byly z nějakého speciálního malého kartonku, ale nakonec jsem je ani nevyužila. Nikam se nehodily...A tady už začal proces lepení tavnou pistolí na korpus...
Musím přiznat, že věnec se mi líbí takto, jak je. V přírodní barvě. Ale zase do kuchyně mi to přišlo moc strohé. Barvit každý kvítek zvlášť se mi nechtělo, tak jsem si koupila akrylové spreje a stříkla celý věnec najednou. Bohužel bílá barva se do kartonu vpíjí a není na věnci moc vidět. Zato tráva je od ní bílá ještě teď...A tady je výsledek. Myslím, že si ještě zkusít s barvami trochu hrát. Přijde mi to pořád takové unylé. Uvidíme, až bude zase trochu čas a klid. Ovšem jedno víc jistě - dělat na zakázku, jako některé borkyně na FB bych to fakt dělat nechtěla. Smekám před nimi!


Příjemný zbytek týdne přeje

Vaše Sabi :)

Komentáře

 1. Sabi,
  krásny veniec, pekne si sa pohrala a tvorila, nielen Tvoje deti :-)
  Podobné vence robí sestrička mojej svokry, ale predtým každý kvietok nafarbí a máte môj obdiv, vraj z toho dobre bolia ruky...
  Pekné dni, pá
  A.

  OdpovědětVymazat
 2. Sabi, jsi šikula ♥ Já jsem na tvoření levá, byla jsem už na základce :)))

  OdpovědětVymazat
 3. Ten věnec je úžasný. Fakt se vám povedl. Zdraví Iwka

  OdpovědětVymazat
 4. Sabi, ten věnec to je nádhera a vůbec mi nepřijde barevně unylý, naopak, v jednoduchosti je krása. Vůbec by mě nenapadlo, že je to z plat od vajec. No zkoušet ho nebudu, nemám na to trpělivost, o to víc obdivuju. Měj pěkný pátek.

  OdpovědětVymazat
 5. Ahoj všichni! Moc moc děkuji za všechny krásné komentáře. :)

  OdpovědětVymazat
 6. Sabi, věnec je nádherný, obdivuji tvoji tvořivost i trpělivost.
  Měj fajn neděli. D.

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Líbil se vám můj článek, nebo vám v něm naopak něco chybělo? Napište mi komentář. Budu moc ráda a předem děkuji. :)