Velikonoční procházka na Velký kámen


Před pár měsíci jsem postovala článek o naší rodinné procházce lesem na Velký kámen. Jelikož se Nelča chtěla fotit a tam se fotí naprosto krásně, protože ta krajina a pohled na Římovskou přehradu je skvostný, vytáhla jsem ji tam znovu. 

Táhly jsme s sebou i kočárek s Aleškou (nemůžu Nelče vysvětlit, že se jmenuje Anežka a ne Aleška. :D) a samozřejmě foťák. Cestou zpět jsme ještě sbíraly materál do hmyzího domečku. 
Roušky mi nevadí, ale je fakt, že při chůzi do kopce, bez vody k napití a v tom horku to nebylo vůbec příjemné. Jsem ráda, že v lese jsme je mohly sundat. 
Fotky jsem schválně upravovala ve dvou programech a dvěma různými způsoby. Když budete mít chuť, napište mi, která úprava se vám líbí víc. Hodnocení dalších lidí je pro mě důležité, protože chci dělat fotky, které se líbí nejen mě, ale i ostatním. :)Nelinko, hezky se usměj... :D
 
 

...a tady je zmiňovaná změna stylu úpravy a programu...


Užívejte se krásné, prosluněné a veselé Velikonoce :)

Vaše Sabi!

Komentáře

 1. Sabi, krásné fotky. Já mám radši ten nádech do žluta, jsou takové teplejší, ale Míra má zase radši ty do modra, jsou přirozenější. A tak si vyber. :o)
  Přeji hezký večer. D.

  OdpovědětVymazat
 2. Sabi, všechny fotky jsou krásné. No to jsem ti moc nepomohla. Mějte všichni u vás pohodovou neděli.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No to teda opravdu nepomohla. :D Ale nevadí, moc děkuji za komentář. :)

   Vymazat

Okomentovat

Líbil se vám můj článek, nebo vám v něm naopak něco chybělo? Napište mi komentář. Budu moc ráda a předem děkuji. :)