Konečně za rodinou - babičky, koťátka a dva pózující ušatí kluci :D


Koronténa mě sice až tak moc netrápila, protože pracuji doma a s dětmi jsem si doma zvykla. Bylo to sice náročnější a přiznávám, že občas jsem toho měla opravdu plné zuby, ale hodně mě bavilo se jim intenzivně věnovat. Chyběl mi však kontakt s rodinou v Nýřanech, tím víc, když naše téměř 106 letá prababička (dětí praprababička) je na tom stále hůře a všechno nese na svých bolavých bedrech moje babička. Uvítala jsem tedy rozvolňování a jakmile to šlo, vyrazili jsme směr Nýřany.


Myslím, že u babiček jsme si to všichni užili. Děti tedy zlobily jako čerti - a to jsem si fandila, jak jsem je za ty dva měsíce doma vycepovala. Já střídala babičku u prababičky, hlídala jsem ji a ona se mohla odreagovat s dětmi. Zašli jsme samozřejmě i k mé druhé babičce a také k našemu jedinému dědovi. Ještě tedy máme jednoho takového náhradního pradědu, kterého nám kdysi vyvdala moje mamka. Nebudu to vysvětlovat, je to složité. :) Zkrátka všechny babičky, prababičky a praprababičku jsme viděli, udělali jsme jim tam binec, sežrali jsme, co se dalo a zase jsme šli dál. :D

Babi Radka, u které jsme opět bydleli, měla koťátka. Tedy, ne babi, ale její kočka Rozinka. :D Takže je jasné, že vás tu zahltím roztomilými fotkami. :) No a konečně se dá být na zahradě, aniž by nás okamžitě převálcoval Bardík, babiččin boxer. Dokonce se mi ho i podařilo hezky vyfotit.

Ale už dost psaní, pojďte se mrknout na fotky. :)


Vzácné chvilky klidu nad knížkou...


Babi udělala mňamózní palačinky :)

Návštěva u babi a dědy...
A konečně koťátka...
Mates (dříve Matylda) ostražitě dohlíží...Na fotkách vidíte skoro jen Jiříka - Nelča totiž tři noci spala u babi Jiři, takže jsme měli s Jiříkem skoro takové intimčo.Babiččina nová hortenzie. Tyhle květiny miluji a těším se, že se tento týden vypravím také nějaké nové nakoupit. :)


A Bardík... :)


Babička napouštěla bazén. Juchů. A Jiřík konstatoval, že voda je studená a mokrá. Překvapivě! :D
A to je z našeho uplynulého týdne vše. :)
Nyní už víte, proč bylo málo příspěvků - nebyl čas ani energie přidávat fotky častěji. 
Teď už jsem zpět doma, tak se zase budu snažit vše dohnat. :D

Vaše Sabi

Komentáře

 1. Milé čítanie doplnené krásnymi fotografiami. A boxer je neskutočne milý, hneď by som ho vyškrabkala.
  Trošku vám závidím voľnejší pohyb, u nás stále platí zákaz streávania sa, a vraj to ešte potrvá, tak musíme vydržať, nikam okrem dvora a lesa nechodíme a občas ja zbehnem na nákup :-)
  Majte prima víkend,
  A.

  OdpovědětVymazat
 2. Sabi, krásně jste si to užili. Moc pěkné fotky. Měj pěknou neděli.

  OdpovědětVymazat
 3. Sabi, krásně jste si všechny babičky užili a hezky si odpočinuli. Koťátka jsou nádherná a fotky se ti povedly. Přeji prima večer. D.

  OdpovědětVymazat
 4. Krásné snímky, Sabi. Ta fotka rukou je tak silná, až po mně jezdí husina ♥

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Líbil se vám můj článek, nebo vám v něm naopak něco chybělo? Napište mi komentář. Budu moc ráda a předem děkuji. :)