středa 2. ledna 2019

Nové dětské postele a nové povlečení aneb náš opožděný Ježíšek


Ještě někdy v říjnu jsme se s mužem shodli, že nám v dětském pokoji postačí rozložený gauč. Vyspíme se na něm já, Nela i Jiřík. Obě děti budou u mě, Jiřík se bude moci kojit a vyspíme se v pohodě. HAHA! :D
Je leden, já včera Juru odstavila a po několika měsících jsem usoudila, že by měli mít každý svou postel, protože já pak spím a jedno dítě mi leží na hlavě a druhé přes břicho. Rozhodnutí padlo včera. Dnes jsme postele objednali a já si tu teď sedím a hledám, jaké jim objednám dětské povlečení. A - panebože! Nemůžu se rozhodnout, protože je tolik pěkného...

Dětské povlečení s pohádkovými motivy

Než jsem měla děti, nemohla jsem ani vidět ty pokojíčky, které přetékaly všemi předměty s motivy pohádkových postav. Když jsem viděla všude Barbie, Auta, Mickeyho Mouse a Minnie a podobně, říkala jsem si, tohle mým dětem nikdy nekoupím. Ale jak se říká, nikdy neříkej nikdy. Už jsem v předchozích článcích psala, že Nela miluje Ledové království a na Vánoce dostala plno hraček i doplňků s motivy Elsy a Anny. A já, jako matka, to prostě vzdávám. A víte co, dokonce mě nakazila a líbí se mi to. 

Když jsme dnes vybírali postel, Nela rovnou hlásila, že ona bude mít postýlku s Elsou, Jiřík s Auty, já s Minnie a táta se Spidermanem. Hezky nám to rozdělila. :) A tak jsem vsadila na e-shop Rodinné balení, který už mám vyzkoušený a osvědčený díky dětským osuškám a začala jsem hledat v něm.

Ledové království a Mašinka Tomáš

Asi nemusím říkat, že výběr je naprosto famózní. Myslela jsem, že bude jedno dětské povlečení s Elsou a to prostě vezmu. Jenže je tam toho tolik! A všechno je krásné. 
Momentálně mám v košíku dva druhy. Jedno, které je do růžova, a tak by se hodilo k postýlce, která bude mít růžový závěs. A pak druhé, do modra, které je mým favoritem. Tohle povlečení totiž svítí ve tmě!

1. Svítící povlečení

2. růžové

No a pro Jiříka? Tady se přiznám, že váhám více. Jiřík zatím nemá žádnou oblíbenou pohádku, na to je moc malý. Baví ho sledovat Fíhu Tralala a Zpěvankovo, ale takové povlečení bohužel není. Takže jsem koukala na Auta, která mu zvolila Nelinka, a na Mašinku Tomáše, které se pro změnu líbí mě. Mám vybrané rovněž dvě možnosti a opět váhám. Dokonce jsem tam viděla jedno dětské povlečení s Ledovým královstvím, které by šlo i jako klučičí. Ale nebudu to přehánět. :D

1. varianta

2. Varianta

Jelikož jsem fakt hodně nerozhodná, říkám si, že bych to mohla nechat na vás. Které se vám více líbí? Svítící Elsa, nebo růžová? A Mašinka Tomáš, nebo nějaké jiné dětské povlečení? Juknout na celý výběr můžete ZDE.
Jinak toto dětské povlečení má klasické rozměry 140 x 200.

 

Dětská prostěradla a povlečení do dětské postýlky


Jo a mimochodem, oni nemají s Elsou jen dětské povlečení. Našla jsem i dětské  prostěradlo s Ledovým královstvím. Ale to už se mi zdá přehnané, co myslíte? Mimochodem s pohádkovými postavami můžete koupit i povlečení do dětských postýlek, s rozměry 100 x 135. Výběr sice není tak velký, ale i tak stojí za to. 
A pokud vaše děti patří k velkým milovníkům některé pohádky a chtějí mít doma všechno s těmito motivy, za nás mohu doporučit i vyzkoušené dětské osušky, které skvěle sají a obrázky drží i po mnoha vypráních. 


Budu moc ráda, když mi v komentářích zanecháte svůj tip, které dětské povlečení byste vybrali vy. :)

Vaše Sabi!

4 komentáře:

 1. Ráda bych ti pomohla s výběrem Sabi, ale je to fakt těžký. :-) Já bych jela podle barev, co se hodí do pokojíčku. Jestli má postel do růžova, tak určitě růžové. Na tohle jsem totiž děsnej detailista a prostě mi musí všechno ladit, i povlečení. :-) A Mašinka Tomáš se mi líbí více první varianta, je taková zajímavá, zvláštní. :-) Chichi, ale myslím, že k jedné tě to určitě táhne víc a rozhodneš si pak podle svého. :-) Takže šťastný výběr :-*

  OdpovědětVymazat
 2. To modrý je hezčí. Prosteradlo uz je moc. Masinka se mi nelíbí ani jedno. Jsou takový preplacany.

  OdpovědětVymazat
 3. Děkuji za tipy. Pořád to rozvazuji. 😁

  OdpovědětVymazat
 4. Milá Sabi, do pokojíčku se hodí cokoli barevné a veselé a děti budou mít určitě radost z čehokoli. Těším se, až (snad za nedlouho) budu svému tříleťákovi také zařizovat jeho vlastní pokoj:-).
  Měj se krásně!

  ByGabra

  OdpovědětVymazat

Líbil se vám můj článek, nebo vám v něm naopak něco chybělo? Napište mi komentář. Budu moc ráda a předem děkuji. :)