Podvečerní procházka rádoby adventním Velešínem


Krásný den!

V uplynulém týdnu se událo celkem dost věcí. Manžel absolvoval plánovanou operaci nohy a abych nemusela být po tu dobu doma s malou a klukama sama, přijela z Nýřan moje babička. Užily jsme si pár krásných dní. Nefotila jsem sice pořád, ale jeden den jsme si dopřály takovou skoro podvečerní procházku a já vzala foťák, abych zkusila fotit v přítmí a také jsem chtěla zachytit adventní atmosféru našeho městečka. Bohužel, Velešín nijak extra nasvícený a nazdobený není, ale tak alespoň náš strom se vám třeba bude líbit. A pokud to vyjde, ráda bych se s Nelou podívala ještě do Krumlova a na trhy do Budějovic, tak uvidíme, jaké bude počasí a čas. :)

Když Nelu vyndáme z kočáru, čeká nás doslova maraton. Ráda běhá a běhá pořád, rychle a zásadně tak, kam nesmí. :) Nejlépe na kraj kopce, kde se kymácí a my jen čekáme, kdy sebou plácne a začne se kutálet po stráni dolů. A navíc... neustále sundává čepici...
Podvečerní červánky na tomto předvánočním čase miluji. Vždycky si vzpomenu, jak mi druhá babička četla pohádky o Ježíškovi, jak jsou červánky, protože Ježíšek peče cukroví...


A šup zpátky do kočáru. Už máme s babi dost. :D


Konečně jsme jely i s foťákem kolem oveček a holky se uráčily k plotu. Fotky nejsou nic moc, protože už jsem musela fotit s bleskem a i tak se jich plno rozmazalo, ale tak alespoň pár na ukázku. :)

A teď už konečně ten slibovaný strom. :)
A doma se hned Nela vrhla ke svému počítači, aby napsala příspěvek na blog. :DA hotovo! :)


Doufám, že i vy si užíváte klidu adventu a nepřeháníte to moc s úklidem a nákupy. :)

Vaše Sabi! :)

Komentáře

 1. Hezke fotky Sabi, ja se take rada prochazim v prosinci vecernimi ulicemi a koukam do oken na svetylka :-)Mate ve Velesine pekny vanocni strom a Nelinka je uzasna :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Fotky jsou moc pěkné, ale ta první, to je něco úžasného!

  www.fakynn.blog.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Děkuji moc za krásné komentáře. :) Ta první se mi také moc líbí. A to je zcela bez úprav. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Moc pěkné a koukám, Nelinka je po mamince. Už je z ní mini blogerka :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jojo. Nejradeji by tukala na muj pocitac. A rada pozoruje fotky.:)

   Vymazat

Okomentovat

Líbil se vám můj článek, nebo vám v něm naopak něco chybělo? Napište mi komentář. Budu moc ráda a předem děkuji. :)