Oblíbenci - leden 2018

By Sabina Huřťáková - ledna 28, 2018

S novým rokem jsem se rozhodla, že udělám nějaké nové typy článků. Jelikož jsem upustila během loňského roku od některých stálic, např. projektu 365 s dětmi a podobně, chtěla jsem samozřejmě něco, co vás bude zajímat a bavit. A protože už dlouho koketuji s myšlenkou oblíbenců - tedy toho, co mě za daný měsíc nejvíce potěšilo, překvapilo, bavilo, tak tady máte první díl. :)

1.KNIHAKnihou měsíce je jednoznačně Strom života od Ivany Špičkové. Tento historický román z období keltů, plný bojů, vztahů, přátelství a zrady, ale i lásky a tajemství, mě naprosto uchvátil. Odvážím se již nyní napsat, že to je zároveň nejlepší kniha, kterou jsem vůbec v životě četla. Recenzi na ni si můžete přečíst ZDE.

2. ČAJČaje zbožňuji a piji je po celý rok. Můžu je teplé i studené, nesladím je, ani je nijak nedochucuji. Kouzlo krbu od firmy Sonnentor jsem koupila v Českých Budějovicích v zahradním centru Ferenčík, kde měli mimo jiné i čaje různých značek. Kouzlo krbu je aromatizovaný ovocný bio čaj, cítím z něj hlavně jablka a skořici, je hodně jemný, ale výborný. Jelikož mám většinou v zásobě čaje hodně chuťově výrazné, tento čaj mi vyhovuje, protože se může pít pořád a nijak se "nepřepije".
(Koupíte zde.)

3. JÍDLO/POTRAVINA


Původně jsem vám chtěla vyfotit naprosto luxusní čokoládový puding s pistácií od Müllera, jenže jsem si všechny snědla dřív, než jsem vymyslela tento článek. :p A pak už jsme je samozřejmě nesehnaly. Takže doporučím jinou mou závislost - čokoládové cookies z Lidlu (viděla jsem je už i v Tescu). Tohle je vážně lahoda! Mohla bych jich sníst celou tašku. :D

4. KOSMETIKA


Tahle pěna do koupele (Tesori d´Oriente) není novinka. Máme ji doma už delší dobu, ale já nějak neměla čas se v klidu naložit do vany a užít si ji. Až tento měsíc. A tak jsem zjistila, že je naprosto luxusní. Nádherně voní, dělá hustou pěnu a voní mi po ní pokožka i když vylezu a utřu se. Tohle je fakt bomba. Pěnu mi koupil manžel, když objednával na Ageo.cz.

5. FOTOGRAFIE


Na téhle fotce je Jiřík úplně neskutečně sladkej a je to rozhodně moje nejoblíbenější fotka za leden. :) 


6. HOME/DEKORACE


Svíčka Yankee Candle - Sun-drenched Apricot Rose. Je to novinka z Yankee a voní intenzivně, ovocno-květinově a je vážně úžasná!


7. UDÁLOST

Nela začala chodit do normální školky - v Českém Krumlově. Moc se jí tam líbí a baví jí to, z čehož máme velkou radost i my. Doma se totiž strašně nudila a pak zlobila. A já mám více času na domácnost, Jiříka a své aktivity.

8.KVĚTINA


Moje první letošní tulipány! Asi není co dodávat. Kdo mě sleduje, ví, že je miluji. Takže jsem moc ráda, že už se zase objevují v supermarketech za příjemnou cenu. Tyhle jsou myslím opět z Lidlu - nakupoval manžel s Nelou.

 • Sdílej:

Mohlo by se Vám také líbit

4 komentářů

 1. Stejný koncept článku mám na blogu, ale to ty určitě víš :-) Mám tyhle měsíční přehledy moc ráda.
  Narozeninová giveaway

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, vím. Zrovna u tebe na to koukám moc ráda. :)

   Vymazat
 2. Moc pěkní oblíbenci, Sabi. Taky jsem přemýšlela, že něco podobného na blog zařadím, protože mám tyhle články docela ráda, tak ještě časem uvidím. Jinak mě zaujal určitě čajík a taky pěna do koupele. A fotečka Jiříka je kouzelná :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, Šárko. Já o tom přemýšlela už hrozně dlouho. Ale chtěla jsem to točit. Nápad psát to přišel až teď, najednou! :)

   Vymazat

Líbil se vám můj článek, nebo vám v něm naopak něco chybělo? Napište mi komentář. Budu moc ráda a předem děkuji. :)